KAVAK DERNEKLER FEDERASYONU DÜNYA ŞAMPİYONUMUZU AĞIRLADI.

KAVAK DERNEKLER FEDERASYONU DÜNYA ŞAMPİYONUMUZU AĞIRLADI.
KAVAK DERNEKLER FEDERASYONU DÜNYA ŞAMPİYONUMUZU AĞIRLADI.
21-26 Kasım 2017 tarihleri arasında Polonya da düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonasında 3'üncü olan SEDAT ÖZDEMİR KADEF'İN misafiri oldu.
Ülkemizi ve memleketimizi 61 kiloda temsil eden Kavak Çukurbük Köyünden Sedat Özdemir'e aldığı başarıdan dolayı gururlandıran Milli Sporcumuz ödüllendirildi.
Kadef Genel Bşk. Yılmaz Karagöz tarafından , Yönetim Kurulu ve Üyelerimiz adına sprcumuza plaket ve hediye takdim edildi. Bşk. Karagöz başarılarının devamını dileyerek. Daha çok çalışmasını ve bizleri bu mutluluğu tekrar yaşatmasını arzu ettiğini söyledi. Ayrıca Çukurbük Köyü Dernek Başkanı Şeref Demirci ve Yönetimi de hemşehrilerini plaket ve hediye ile onurlandırdı.
Değerli sporcumuz kendisine takdim edilen hediyelere ve Kadef Gen. Bşk. Yılmaz Karagöz ve orada bulunan misafirlere teşekkür ederek bu gururu sizlerle paylaşmaktan onur duyduğunu 10 yaşından beri memleketi Kavak Yaşar Doğu Güreş Salonunda çok çalışarak bu günlere geldiğini anlattı. Kendisini yetiştiren ailesine ve hocalarına teşekkür etti.