CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN KADEF ZİYARETİ

CHP SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN KADEF ZİYARETİ
CHP Samsun Milletvekili Adayları Kemal Zeybek,  Yılmaz Karagöz,CHP İl Başkanı Mehmet Kundak,  CHP İlkadım İlçe Bşk. Fatih Türkel ve yönetimi Kavak Dernekler Federasyonumuzu ziyaret etti.
CHP Samsun Milletvekili Adayı Opr. Dr. Yılmaz Karagöz Gelen Başkanlığını yaptığı  24 Haziran seçimleri öncesi seçim çalışmaları programı çerçevesinde KADEF'e ziyaret gerçekleştiren  Opr. Dr. Yılmaz Karagöze hemşehrileri yoğun ilgi gösterdi.

Ziyarette Kadef Başkan Vekili Bayram Erişgin, Yönetim Kurulu, Dernek Başkanları, delege  ve üyelerden oluşan  kalabalık bir grup hazır bulundu.

KARAGÖZ: HEMŞEHRİLERİMİN SEVGİSİNE İNANARAK YOLA ÇIKTIM

Ziyarette CHP Samsun Milletvekili Adayı Opr. Dr. Yılmaz Karagöz ve Kemal Zeybek birer konuşma yaptılar. Karagöz konuşmasında; Samsun için elinden geleni yapacağını ifade ederek bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da daima haklının ve doğrunun yanında yer alacağını söyledi. Karagöz; "Hemşehrilerim beni hiç mahcup etmedi. İyi ve kötü günümde hep yanımda yer aldılar. Bu seçimde de mahcup etmeyeceklerine inanıyorum. Onların sevgisine inanarak bu yola çıktım. Bizim sevgimiz ve çalışmalarımız 24 Haziran da bitmeyecek hep devam edecektir. Biz Samsun için varız Samsun için yola çıktık Samsun için geliyoruz" dedi.

Karagözün konuşması esnasında salonda katılımcılar arasında duygulu anların yaşandığı görüldü. 

 Daha sonra konuşma yapan CHP Milletvekili Kemal Zeybek'te biz aynı coğrafyanın aynı dili konuşan aynı duyguları paylaşan çocuklarıyız. bizi yalnız bırakmayın dedi.